تجربه دنیای مدرن.

.The all new BMW 5 Series

تجربه دنیای مدرن.

.The all new BMW 5 Series

مدل

BMW 5 Series Sedan

کد شناسایی

G30

کلاس بندی

سدان متوسط خانوادگی

با تجربه ترین خودروی عصر مدرن.

کمپانی BMW در سال 1972 عصر جدید خودروهای خود را با تولید سری 5 آغاز کرد. سری 5 به عنوان آغازگر عصر جدید خودروهای BMW، در میان خودروهای حال حاضر این کمپانی با تجربه ترین بوده و با نزدیک به نیم قرن در رده خودروهای متوسط لوکس عرضه شده است. نسل اول سری 5 تنها در کلاس خودروهای سدان عرضه می شود اما با گذشت زمان شاهد مدل های تورینگ و GT در نسل های بعدی آن بودیم. سری 5 در عمر 45 ساله خود 6 نسل را پشت سر گذاشته و اکنون نسل هفتم خود را تجربه می کند. نسل جدید این خودرو در سال 2016 معرفی و از سال 2017 عرضه آن در بازار های جهانی آغاز شده است.

طراحی.

طراحی.

طراحی
قابلیت ها و ویژگی ها.

قابلیت ها و ویژگی ها.

قابلیت ها و ویژگی ها

حس خوب آسایش.

سری 5 خودرویی است ایده آل برای افرادی که خواستار کابینی راحت با امکانات رفاهی زیاد در کنار قابلیت های فنی بالا هستند. کابین سری 5 دارای فضایی مناسب برای سرنشینان بوده، که کمبودی در آن حس نمی شود. بهره گیری از مواد مرغوب و تکنولوژی بالا در دل سری 5، کابینی ایده آل برای مسافرت های خانوادگی را به ارمغان آورده است. همچنین، کمپانی BMW برای حفظ ایمنی سرنشینان این خودرو، از امکانات ایمنی زیادی بهره گرفته که به دو دسته پیشگیری کننده از وقوع حادثه و حفاظت در زمان وقوع حادثه را شامل می شود. با وجود این امکانات می توان نهایت لذت رانندگی را در دنیای مدرن تجربه کرد.

 

 

نهایت تکنولوژی.

نسل جدید سری 5 به تازگی توسط BMW معرفی شده و به جدیدترین تکنولوژی این کمپانی آلمانی مجهز است. ابعاد نسل جدید سری 5 نسبت به نسل قبل بزرگ تر شده و اکنون فضای بیشتری در اختیار سرنشینان آن قرار دارد. با وجود افزایش ابعاد در نسل جدید، وزن آن به دلیل استفاده از مواد سبک وزن و در عین حال مقاوم همچون فیبرکربن نسبت به قبل کاهش یافته است. در حال حاضر بازده پیشرانه و آیندگی سری 5 جدید بهبود یافته و تنها با فشردن یک دکمه، این خودروی خانوادگی مدرن تبدیل به یک خودروی اسپرت و کاملا متفاوت می شود که می توان روح اسپرت BMW را به خوبی در آن حس کرد.