لذت بدون سقف

BMW سری 4 Convertible

لذت بدون سقف

BMW سری 4 Convertible

کلاس بندی

کانورتیبل جمع و جور پریمیوم

کد اتاق

F33

مدرن اما اصیل
سری 4 برای اولین بار در سال 2013 به جمع خودروهای BMW پیوسته و از جمله جدیدترین محصولات این خودروساز آلمانی به حساب می آید. با این حال نباید آن را یک خودروی نو پا دانست. زیرا سری 4 در اصل ادامه دهنده راه مدل های اسپرت سری 3 به حساب می باشد. این خودرو با تکیه بر تجربه 38 ساله مدل های اسپرت سری 3 تولید شده و اکنون در سه کلاس کوپه، کانورتیبل و گرن کوپه جمع و جور به بازار های جهانی عرضه می گردد. بنابراین باید سری 4 را یک خودروی مدرن و با اصالت دانست که با تلفیق این دو ویژگی مهم آن را تبدیل به خودرویی ایده آل برای دوست داران خودروهای اسپرت کرده است.

آسمان را لمس کنید

لذت رانندگی زیر سقف آسمان، تجربه ای است که سری 4 کانورتیبل برای مالکان خود به ارمغان آورده است. تجربه ای کم نظیر از لذت رانندگی که در هر خودرویی نمی توان یافت. سری 4 یکی از متنوع ترین خودرو های BMW بوده که در کلاس های مختلفی عرضه می شود. یکی از جذاب ترین کلاس های این خودرو، نسخه کانورتیبل آن است. سری 4 کانورتیبل با سقف سخت متحرک تولید می شود تا لذت رانندگی را در خودروهای جمع و جور این کمپانی به اوج برساند. قابلیت فنی بالا در کنار سقف متحرک سری 4 باعث شده تا این خودرو به گزینه ای ایده آل برای جوانان بدل شود..

 

قابلیت ها و ویژگی ها

قابلیت ها و ویژگی ها

آلایندگی کمتر. لذت رانندگی بیشتر. کمپانی BMW با شعار ((نهایت لذت رانندگی)) به مدت 100 سال به ساخت خودرو های رده بالا پرداخته است. بهترین بازده در کنار کمترین آلایندگی می تواند نهایت لذت رانندگی را برای BMW سواران به ارمغان بیاورد. این کمپانی از 50 سال گذشته تا کنون تحت عنوان BMW EfficientDynamics به ساخت خودرو هایی با مصرف سوخت کمتر و در عین حال بازده بیشتر پرداخته است. در حال حاضر تمام خودرو های تولید شده توسط BMW به صورت استاندارد با فناوری BMW EfficientDynamics تولید شده که بهترین عملکرد را با کمترین مصرف سوخت ممکن ارائه می دهد. تولید هر چه کمتر گاز کربن دی اکسید توسط خودرو های BMW به محافظت از محیط زیست کمک شایانی کرده است.
خدمات و پشتیبانی

خدمات و پشتیبانی

365 روز پشتیبانی طلایی. پرشیاخودرو در راستای خدمت رسانی به مشتریان خود، به طور مستمر در حال گسترش خدمات خود بوده و اکنون با 365 روز پشتیبانی طلایی، آماده خدمت رسانی به BMW سواران در تمام روز های سال است. خودرو های عرضه شده توسط پرشیاخودرو، دارای 5 سال یا 150 هزار کیلومتر گارانتی به همراه 2 سال سرویس رایگان بوده که این مهم، تفاوت بارز خرید از پرشیاخودرو نسبت به فروشندگان غیر رسمی است. بازدید و سرویس خودرو قبل از سفر، بازدید و سرویس های فصلی، راهنمایی فنی مشتری، عیب یابی و انجام کلیه تعمیرات فنی خودرو و صافکاری و نقاشی با استاندارد های روز دنیا از جمله خدمات ویژه شرکت پرشیاخودرو برای مشتریان خود بوده تا BMW سواران بتوانند نهایت لذت رانندگی با این خودرو ها را تجربه کنند.

365 روز کارایی

یکی از بزرگترین مشکلات خودروهای کانورتیبل، سقف نرم بوده که کاربرد آن ها را محدود می کند. اما در سری 4 کانورتیبل شاهد یک سقف سخت متحرک هستیم که از جنس بدنه خودرو بوده و در هنگام بسته شدن، سری 4 مورد نظر را تبدیل به یک خودروی کوپه می کند. به کمک این سقف متحرک سخت، سری 4 کانورتیبل تبدیل به یک خودروی کاملا کاربردی شده که در می توان با آن نهایت لذت رانندگی را در 365 روز سال تجربه کرد. بدون شک سری 4 با سقف سخت خود، بزرگترین دغدغه علاقه مندان به خودروهای کانورتیبل را از بین برده تا بتوانند با خیال آسوده از رانندگی با یک خودروی کانورتیبل در تمام روز های سال بهره مند شوند