نوآوری در رانندگی

BMW سری 4 Gran coupe

نوآوری در رانندگی

BMW سری 4 Gran coupe

کلاس بندی

فست بک جمع و جور پریمیوم

کد اتاق

F36

مدرن اما اصیل
سری 4 برای اولین بار در سال 2013 به جمع خودروهای BMW پیوسته و از جمله جدیدترین محصولات این خودروساز آلمانی به حساب می آید. با این حال نباید آن را یک خودروی نو پا دانست. زیرا سری 4 در اصل ادامه دهنده راه مدل های اسپرت سری 3 به حساب می باشد. این خودرو با تکیه بر تجربه 38 ساله مدل های اسپرت سری 3 تولید شده و اکنون در سه کلاس کوپه، کانورتیبل و گرن کوپه جمع و جور به بازار های جهانی عرضه می گردد. بنابراین باید سری 4 را یک خودروی مدرن و با اصالت دانست که با تلفیق این دو ویژگی مهم آن را تبدیل به خودرویی ایده آل برای دوست داران خودروهای اسپرت کرده است.

کوپه چهار درب

سری 4 گرن کوپه یک خودروی کاملا مدرن از کمپانی BMW بوده که با آن می توان یک رانندگی کاملا متفاوت را تجربه کرد. این خودرو در کلاس نوین فست بک ها عرضه می شود که در سال های اخیر با محبوبیت قابل توجهی مواجه شده است. ادغام دو ویژگی متمایز اسپرت و کاربردی در سری 4، آن را تبدیل به کوپه چهار درب کرده که به عنوان سدان اسپرت نیز شناخته می شود. سری 4 گرن کوپه به تازگی وارد سبد محصولات کمپانی BMW شده و از مدرن ترین محصولات این خودروساز آلمانی به حساب می آید. خودروی مدرنی که روح اسپرت BMW را در کلاس فست بک ها به نمایش می گذاشته است.

 

قابلیت ها و ویژگی ها

قابلیت ها و ویژگی ها

کمپانی BMW با شعار ((نهایت لذت رانندگی)) به مدت 100 سال به ساخت خودرو های رده بالا پرداخته است. بهترین بازده در کنار کمترین آلایندگی می تواند نهایت لذت رانندگی را برای BMW سواران به ارمغان بیاورد. این کمپانی از 50 سال گذشته تا کنون تحت عنوان BMW EfficientDynamics به ساخت خودرو هایی با مصرف سوخت کمتر و در عین حال بازده بیشتر پرداخته است. در حال حاضر تمام خودرو های تولید شده توسط BMW به صورت استاندارد با فناوری BMW EfficientDynamics تولید شده که بهترین عملکرد را با کمترین مصرف سوخت ممکن ارائه می دهد. تولید هر چه کمتر گاز کربن دی اکسید توسط خودرو های BMW به محافظت از محیط زیست کمک شایانی کرده است.
خدمات و شتیبانی

خدمات و شتیبانی

365 روز پشتیبانی طلایی. پرشیاخودرو در راستای خدمت رسانی به مشتریان خود، به طور مستمر در حال گسترش خدمات خود بوده و اکنون با 365 روز پشتیبانی طلایی، آماده خدمت رسانی به BMW سواران در تمام روز های سال است. خودرو های عرضه شده توسط پرشیاخودرو، دارای 5 سال یا 150 هزار کیلومتر گارانتی به همراه 2 سال سرویس رایگان بوده که این مهم، تفاوت بارز خرید از پرشیاخودرو نسبت به فروشندگان غیر رسمی است. بازدید و سرویس خودرو قبل از سفر، بازدید و سرویس های فصلی، راهنمایی فنی مشتری، عیب یابی و انجام کلیه تعمیرات فنی خودرو و صافکاری و نقاشی با استاندارد های روز دنیا از جمله خدمات ویژه شرکت پرشیاخودرو برای مشتریان خود بوده تا BMW سواران بتوانند نهایت لذت رانندگی با این خودرو ها را تجربه کنند.

تغییر قوانین فیزیک

پیش از این اگر قصد خرید خودروی کاربردی داشتید به سراغ خودروهای سدان می رفتید و اگر می خواستید رانندگی اسپرت را تجربه کنید خودروهای کوپه را انتخاب می کردید. اما اکنون مهندسین BMW قوانین فیزیک را تغییر داده اند تا بتوانید یک خودروی اسپرت کاربردی را در عصر مدرن تجربه کنید. با وجود این که سری 4 گرن کوپه بر روی کاغذ یک خودروی چهار درب و سدان به حساب می آید، اما از نظر فنی و طراحی کاملا یک خودروی اسپرت است. ترکیب این دو ویژگی متمایز کار دشواری است که مهندسین کمپانی BMW به خوبی از پس آن برآمده اند.