لذت رانندگی اسپرت

BMW سری 4 Coupe

لذت رانندگی اسپرت

BMW سری 4 Coupe

کلاس بندی

کوپه جمع و جور پریمیوم

کد اتاق

F32

مدرن اما اصیل
سری 4 برای اولین بار در سال 2013 به جمع خودروهای BMW پیوسته و از جمله جدیدترین محصولات این خودروساز آلمانی به حساب می آید. با این حال نباید آن را یک خودروی نو پا دانست. زیرا سری 4 در اصل ادامه دهنده راه مدل های اسپرت سری 3 به حساب می باشد. این خودرو با تکیه بر تجربه 38 ساله مدل های اسپرت سری 3 تولید شده و اکنون در سه کلاس کوپه، کانورتیبل و گرن کوپه جمع و جور به بازار های جهانی عرضه می گردد. بنابراین باید سری 4 را یک خودروی مدرن و با اصالت دانست که با تلفیق این دو ویژگی مهم آن را تبدیل به خودرویی ایده آل برای دوست داران خودروهای اسپرت کرده است.

معیار جدید کوپه های اسپرت

BMW سری 3 کوپه همیشه معیاری برای دیگر خودروهای اسپرت در جهان بوده تا قابلیت های خود را با آن بسنجند. در حال حاضر این جایگاه مهم از سوی کمپانی BMW، به سری 4 کوپه سپرده شده است. از این رو باید سری 4 کوپه را جانشین سری 3 کوپه دانست که معیاری جدید برای خودروهای اسپرت به حساب می آید. این کوپه تازه وارد اما با اصالت تعریف جدیدی از رانندگی اسپرت را ارائه داده تا هر راننده ای بتواند با آن رانندگی حرفه ای را تجربه کند. سری 4 کوپه را می توان یک خودروی دو زیست دانست که چه در پیست اتومبیلرانی و چه در خیابان های شهری، توانایی های خارق العاده و قابلیت های کاربردی را از خود به نمایش می گذارد.

قابلیت ها ویژگی ها

قابلیت ها ویژگی ها

کمپانی BMW با شعار ((نهایت لذت رانندگی)) به مدت 100 سال به ساخت خودرو های رده بالا پرداخته است. بهترین بازده در کنار کمترین آلایندگی می تواند نهایت لذت رانندگی را برای BMW سواران به ارمغان بیاورد. این کمپانی از 50 سال گذشته تا کنون تحت عنوان BMW EfficientDynamics به ساخت خودرو هایی با مصرف سوخت کمتر و در عین حال بازده بیشتر پرداخته است. در حال حاضر تمام خودرو های تولید شده توسط BMW به صورت استاندارد با فناوری BMW EfficientDynamics تولید شده که بهترین عملکرد را با کمترین مصرف سوخت ممکن ارائه می دهد. تولید هر چه کمتر گاز کربن دی اکسید توسط خودرو های BMW به محافظت از محیط زیست کمک شایانی کرده است.
خدمات و پشتیبانی

خدمات و پشتیبانی

365 روز پشتیبانی طلایی پرشیاخودرو در راستای خدمت رسانی به مشتریان خود، به طور مستمر در حال گسترش خدمات خود بوده و اکنون با 365 روز پشتیبانی طلایی، آماده خدمت رسانی به BMW سواران در تمام روز های سال است. خودرو های عرضه شده توسط پرشیاخودرو، دارای 5 سال یا 150 هزار کیلومتر گارانتی به همراه 2 سال سرویس رایگان بوده که این مهم، تفاوت بارز خرید از پرشیاخودرو نسبت به فروشندگان غیر رسمی است. بازدید و سرویس خودرو قبل از سفر، بازدید و سرویس های فصلی، راهنمایی فنی مشتری، عیب یابی و انجام کلیه تعمیرات فنی خودرو و صافکاری و نقاشی با استاندارد های روز دنیا از جمله خدمات ویژه شرکت پرشیاخودرو برای مشتریان خود بوده تا BMW سواران بتوانند نهایت لذت رانندگی با این خودرو ها را تجربه کنند.

رانندگی حرفه ای را تجربه کنید

سری 4 کوپه ساخته شده تا با آن رانندگی حرفه ای را تجربه کنید. BMW همیشه به ساخت خودروهای اسپرت شهرت داشته و تعداد خودرو های اسپرت تمام عیار در کارنامه 100 ساله این کمپانی کم نیست. سری 4 کوپه نیز دستاوردی نوین از این خودروساز آلمانی بوده که نهایت لذت رانندگی اسپرت را در عصر حاضر عرضه می کند. چند حالت مختلف رانندگی برای سری 4 کوپه تعریف شده تا میزان بازده و عملکرد خودرو مطابق با انتخاب راننده در اختیار آن قرار بگیرد. اگر قصد دارید حداکثر بازده سری 4 کوپه را تجربه کنید باید حالت رانندگی اسپرت پلاس آن را انتخاب نمایید تا این کوپه نهایت توان خود را در اختیار شما قرار دهد.