لذت محض رانندگی.

.BMW 3 Series Sedan

لذت محض رانندگی.

.BMW 3 Series Sedan

مدل اول

BMW 320i Sedan

مدل دوم

BMW 330i Sedan

مدل سوم

BMW 330i xDrive Sedan

کد شناسایی

F30

کلاس بندی

سدان جمع و جور خانوادگی

محبوب ترین باواریایی.

کمپانی BMW در سال 1975 خودروی جدید خود را با نام سری 3 معرفی کرد. سری 3 یک کوپه جمع و جور اسپرت بود که در همان سال نخست به محبوبیت خوبی دست یافت. در حال حاضر 42 سال از ورود سری 3 به دنیای خودرو می گذرد و در تمام این مدت محبوبیت آن در سال به سال افزایش یافته است. تا کنون 5 نسل از سری 3 کنون در کلاس های سدان، کوپه، کانورتیبل، استیشن و هاچ بک تولید گردیده و اکنون نسل ششم آن در سه کلاس سدان، استیشن و گرن توریسمو از سال 2011 به ویترین محصولات BMW اضافه شده است. نسل پنجم سری 3 در سال 2006 موفق به کسب عنوان بهترین خودروهای جهان شد تا کلکسیون افتخارات این خودروی مهم را تکمیل کند. تمام نسل های سری 3 در دوران خود پرفروش ترین خودروی BMW بوده و در مجموع این خودرو در سال 2015 موفق به ثبت رکورد فروش 10 میلیون دستگاه دست یافت تا عنوان محبوب ترین BMW تاریخ را از آن خود کند.

طراحی.

طراحی.

طراحی
قابلیت ها و ویژگی ها.

قابلیت ها و ویژگی ها.

قابلیت ها و ویژگی ها

اسپرت یا خانوادگی؟

BMW مهارت خاصی در کنار هم قرار دادن ویژگی های متضاد داشته و این امر مهم را در اکثر نوآوری های این خودروساز شاهد هستیم. بی شک تولید نسخه سدان خانوادگی از یک خودروی اسپرت بدون کاستن از قابلیت های اسپرت آن، امری غیرممکن بوده که BMW با تولید نسخه سدان سری 3 آن را ممکن کرده است. سری 3 سدان در اولین سال تولید خود، توانست به محبوبیت قابل توجهی دست پیدا کند و اکنون در نسل جدید به عنوان مدل اصلی سری 3 عرضه می گردد. در حال حاضر سری 3 سدان را می توان یک خودروی کاربردی، مناسب برای استفاده روزمره دانست که از قابلیت های اسپرت بالایی برخوردار است.

 

 

زیبایی. قدرت. کارایی.

استفاده از خطوط پویا در طراحی سری 3 ظاهری جذاب و زیبا به آن بخشیده است. قابلیت های فنی بالا مکمل خوبی برای ظاهر هیجان انگیز سری 3 بوده که در مجموع نهایت لذت رانندگی را برای سرنشینان به ارمغان می آورد. چراغ های جلو سری 3، برای اولین بار متصل به جلو پنجره طراحی شده که یک نوآوری در طراحی خودرو به حساب می آید. تکنولوژی به کار رفته در سری 3 سدان، آن را تبدیل به خودرویی رام شده کرده تا بتوانید نوع رانندگی را خودتان انتخاب کنید. حالت های مختلف رانندگی برای سری 3 تعریف شده که هم می توان با آن یک رانندگی اسپرت را تجربه کرد و هم به عنوان یک خودروی خانوادگی از آن بهره برد.