قوانین کمتر. هیجان بیشتر.

.The new BMW 2 Series Coupe

قوانین کمتر. هیجان بیشتر.

.The new BMW 2 Series Coupe

مدل

BMW 2 Series Coupe

کد شناسایی

F22

کلاس بندی

کوپه کوچک اسپرت

نوآوری به سبک آلمانی.
سری 2 از سال 2014 به سبد محصولات BMW افزوده شده و اکنون جایگاه ویژه ای در میان خودروهای این کمپانی دارد. این خودروی جدید که به تازگی از سوی BMW معرفی شده، یادآور خودروی افسانه ای سری 02 متعلق به دهه 1960 میلادی است. سری 02 موفق ترین و پر فروش ترین خودروی عصر کلاسیک BMW بوده و این کمپانی آلمانی پس از 37 سال، بالاخره جانشین این خودروی موفق را در عصر جدید خود معرفی کرده است. مدل های سری 2 همچون نمونه کلاسیک آن متنوع بوده و به 4 مدل کوپه، کانورتیبل، مینی ون و مینی ون با طول بیشتر ختم می شود.

طراحی.

طراحی.

طراحی
قابلیت ها و ویژگی ها.

قابلیت ها و ویژگی ها.

قابلیت ها و ویژگی ها

بدون مرز.

سری 2 کوپه با دانش و هنر بالایی ساخته شده تا با آن یک رانندگی کاملا متفاوت را تجربه کنید. این خودرو در کلاس کوپه های کوچک اسپرت قرار می گیرد که هر خودروسازی توان حضور پر قدرت در آن را ندارد. BMW مهارت خاصی در ساخت خودروهای کوچک با توانایی فنی بالا داشته و از پیشگامان این کلاس خودرویی در جهان به حساب می آید. سری 2 به دلیل ابعاد کوچکی که دارد از محدودیت کمتری در رانندگی نسبت به دیگر خودرو های اسپرت برخوردار است. این کوپه آلمانی گزینه ای ایده آل برای رانندگی اسپرت در شهر های بزرگ امروزی بوده تا هیجان را با آن تجربه کنید. همچنین مهندسین کمپانی BMW توجه ویژه ای به راحتی سرنشینان در داخل کابین داشته اند که نتیجه آن صندلی های در بر گیرنده و راحت برای یک رانندگی لذت بخش است.

 

 

افسانه ای جدید.

BMW سری 02 کوپه یکی از معروف ترین خودروهای کلاسیک این کمپانی آلمانی بوده و جز تاثیرگذارترین خودروهای تاریخ خودروسازی جهان به حساب می آید. در دهه 1960 میلادی، سری 02 کوپه با ورود خود به دنیای خودرو تحول عظیمی را در زمینه ساخت خودروهای اسپرت کوچک ایجاد کرد. شهرت بی پایان این خودرو با وجود گذشت نیم قرن همچنان ادامه داشته و کمپانی BMW اکنون جانشین آن را با نام سری 2 کوپه معرفی کرده است. سری 2 کوپه پدیده جدید صنعت خودرو در عصر حاضر بوده و با حساسیت و دقت بسیار زیادی تولید شده تا جانشین لایقی برای BMW سری 02 کوپه افسانه ای باشد.