اخبار شرکت پرشیا خودرو

اخبار شرکت پرشیا خودرو

برای عضویت در خبرنامه پرشیا خودرو ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید.

1396/4/26

رونمایی پرشیاخودرو از 4 محصول جدید BMW در ایران.

شرکت پرشیاخودرو با مالکیت جدید، فعالیت های خود را بهبود بخشیده و در جدید ترین اقدام خود چهار محصول جدید از ب.ام.و را در کشور رونمایی کرد. ب.ام.و سری 3 گرن توریسمو، سری 4 کوپه، سری 4 گرن کوپه و X4 چهار محصول جدید این شرکت برای بازار خودرویی کشور می باشد.

1396/4/26

پرشیا خودرو حامی مسابقه سوارکاری.

شرکت پرشیاخودرو به عنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش ب.ام.و در ایران، همیشه حضور فعالی در زمینه های ورزشی داشته و در جدید ترین اقدام خود در این زمینه به عنوان حامی مسابقه سوارکاری شناخته شده است.

1396/4/27

رالی تهران - دیزین BMW سواران توسط پرشیاخودرو.

در روز هایی که فصل زیبای بهار رو به پایان می باشد و گرمای تابستان کم کم مهمان شهر ها می شود، شاهد برگزاری یک رالی جذاب متشکل از خودروهای کلاسیک ب.ام.و توسط پرشیاخودرو بودیم. رالی یک روزه ای که از تهران به دیزین و بلعکس برگزار گردید.

1396/4/27

جشن تولد 40 سالگی BMW سری 3 در پرشیاخودرو.

در سال 1975 دنیای خودرو شاهد یک اتفاق بزرگ بود. در آن سال اولین ب.ام.و سری 3 پا به خیابان ها گذاشت و اکنون در سال 2015 شاهد 40 سالگی آن هستیم. سری 3 در  40 سال گذشته همیشه در کلاس خود بهترین بوده و بقیه رقبای آن همیشه برای دست یافتن به مقام دوم تلاش کرده اند.

1396/4/27

رونمایی BMW 220i کوپه 2015 توسط پرشیاخودرو.

روز 7 آبان ماه امسال شاهد یک برنامه مهم خودرویی در کشور بودیم. ب.ام.و سری 2 کوپه که با جدید ترین دست آورد ها و تکنولوژی کمپانی ب.ام.و ساخته شده اکنون توسط شرکت پرشیاخودرو وارد ایران شده تا یکه تاز کلاس خودروهای اسپرت شود.

1396/4/27

قدرت نمایی پرشیاخودرو در نمایشگاه خودرو کشور در سال ۹۴.

از ۲۷ الی ۳۰ بهمن ماه شهر اصفهان میزبان دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو این شهر بود. در این نمایشگاه که اکثر شرکت های خودرویی ایران شرکت کرده بودند شاهد حضور قدرتمند شرکت پرشیاخودرو با حضور خودروهای مدرن BMW نیز بودیم.

1396/4/27

جشن 100 سالگی BMW توسط پرشیاخودرو در ایران.

17 اسفند ماه سال 1395 برابر با 7 مارچ 2016، برند ب.ام.و 100 ساله شد. به مناسبت این رخداد مهم پرشیاخودرو این روز ارزشمند و مهم را در خانه همایش های فرشته جشن گرفت. برگزای جشن 100 سالگی ب.ام.و در تهران هم زمان با مراسم اصلی این رخداد در آلمان برگزار گردید.

1396/4/27

گردهمایی باواریایی های مقیم ایران به مناسبت 100 سالگی BMW.

روز جمعه برابر با 21 اسفند ماه پس از میهمانی ویژه پرشیا خودرو در خانه همایش های فرشته که در روز 17 اسفند با حضور میهمانان ویژه این شرکت برگزار شد، این بار پرشیاخودرو اسپانسر و حامی کمیته کلاسیک شد و در پیست اتومبیل رانی آزادی شاهد گردهمایی بسیار بزرگ خودروهای ب.ام.و بودیم.

1396/4/27

BMW سواران در رالی 3 روزه تهران - کلاردشت.

در روزهای پایانی اردیبهشت ماه که یکی از بهترین ماه های سال برای تجربه لذت طبعیت به حساب می آید ب.ام.و سواران در یک رالی سه روزه از تهران به کلاردشت دل طبیعت شمال کشور زدند. این رالی با همایت شرکت پرشیاخودرو و همکاری کلوپ ب.ام.وفدراسیون اتومبیلرانی برگذار شد.

1396/4/27

BMW X1 جدید توسط پرشیاخودرو وارد ایران شد.

در واپسین روزهای فصل بهار شرکت پرشیاخودرو برنامه ویژه ای برای ب.ام.و سواران و ب.ام.و دوستان در ایران داشت. خبر خوش برای ب.ام.و ای های ایران بازگشت دوباره مدل محبوب X1 به بازار خودرویی ایران بود که طی یک مراسم ویژه در باشگاه دیپلماتیک وزارت امور خارجه از چهره آن پرده برداری شد.

1396/4/27

پرشیاخودرو حامی مدرسه دوچرخه سواری ایران.

شرکت پرشیاخودرو به عنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش ب.ام.و در ایران، در کنار عرضه خودرو های رده بالا و استاندارد کمپانی ب.ام.و در بازار خودرویی کشورمان، حفاظت از محیط زیست و طبیعت بکر ایران را نیز همواره به عنوان یک ارزش برای خود بشمار آورده است.

1396/4/27

پرشیاخودرو در نمایشگاه خودرو مازندران سال 95.

سومین دوره نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات خودرو و صنایع وابسته مازندران از ۷ الی 10 دی ماه به مدت 4 روز برگزار گردید. شرکت پرشیاخودرو به عنوان گران قیمت ترین غرفه عرضه کننده خودرو در این نمایشگاه حاضر شد تا محصولات ب.ام.و را در این استان به معرض نمایش بگذارد.

1396/4/27

پرشیاخودرو باز هم رتبه نخست فرایند فروش خودرو در کشور.

پرشیاخودرو به عنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش ب.ام.و در ایران، روز به روز در حال گسترش مرزهای فعالیت خود بوده تا عرضه و خدمات خودروهای رده بالای ب.ام.و در خیابان های کشورمان را پر رنگ تر نماید. که یکی از نتایج این فعالیت کسب رتبه نخست ISQI برای دو بار پیاپی می باشد.

1396/4/27

امداد پرشیاخودرو اکنون نزدیک تر از همیشه!

ارائه خدمات پس از فروش بخش جدایی ناپذیر عرضه خودرو توسط نمایندگی های خودرویی به بازار بوده و از اهمیت ویژه ای نزد مشتریان برخوردار است. در همین راستا شرکت پرشیاخودرو جهت تسریع و بهبود امداد رسانی، واحد امداد خود را به نمایندگی شریعتی منتقل نمود.

1396/4/27

امداد پرشیاخودرو آماده امدادرسانی در طرح زمستانی.

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران جهت امداد رسانی مناسب در فصل زمستان به مسافران و گردشگران رزمایش ترافیکی طرح زمستان 1395 را با حضور امدادگران برگزار نمود که در آن امداد پرشیاخودرو نیز حضور داشت.

1396/4/27

BMW های پیر و جوان در رالی 3 روزه تهران – نمک آبرود.

در روز هایی که فصل زیبای پاییز به میانه های راه خود رسیده و سرما کم کم مهمان شهر ها شده بود، یک رالی 3 روزه از خودروهای کلاسیک و مدرن ب.ام.و در دل طبیعت شمال کشور گرمای خاصی به این منطقه بخشید.

1396/4/27

تکنسین های پرشیاخودرو در کلاس درس سری 7.

ورود یک خودروی جدید به بازار تنها به عرضه آن محدود نبوده و زیرساخت های مهم تری در زمینه ارائه خدمات پس از فروش را نیاز دارد. از این رو پرشیاخودرو به بهانه واردات نسل جدید سری 7، امکانات و مشخصات فنی آن را به تنکسین های خود آموزش داد.

1396/4/27

پرشیا خودرو نسل جدید BMW سری 7 را رونمایی کرد.

پرشیاخودرو به عنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش محصولات ب.ام.و در ایران، طی مراسمی با حضور خریداران محصولات ب.ام.و، از جدیدترین نسل سری 7 رونمایی کرد. نسل جدید سری 7 به زودی راهی خیابان های کشور خواهد شد.

1396/4/27

رونمایی از آسمان هفتم در نمایندگی پرشیاخودرو نیاوران.

چندی پیش شرکت پرشیاخودرو از نسل جدید ب.ام.و سری 7 در ایران پرده برداری کرد و اکنون به تازگی شاهد معرفی این خودروی مدرن آلمانی در نمایندگی نیاوران شرکت پرشیاخودرو برای مشتریان این نمایندگی بودیم.

1396/4/31

رونمایی از آسمان هفتم در نمایندگی پرشیاخودرو اصفهان.

چندی پیش شرکت پرشیاخودرو از نسل جدید ب.ام.و سری 7 در ایران پرده برداری کرد و اکنون شاهد معرفی این خودروی مدرن آلمانی در نمایندگی اصفهان هستیم. نمایندگی شماره 13 پرشیاخودرو واقع در شهر اصفهان در تاریخ 22 دی ماه از نسل ششم سری 7 در حضور مهمانان خود رونمایی کرد.

1396/4/31

رونمایی از آسمان هفتم در نمایندگی پرشیاخودرو شیراز.

چندی پیش شرکت پرشیاخودرو از نسل جدید ب.ام.و سری 7 در ایران پرده برداری کرد و اکنون شاهد معرفی این خودروی مدرن آلمانی در نمایندگی شیراز هستیم. نمایندگی شماره 7 پرشیاخودرو واقع در شهر شیراز در تاریخ 24 دی ماه از نسل ششم سری 7 در حضور مهمانان خود رونمایی کرد.

1396/4/31

رونمایی از آسمان هفتم در نمایندگی پرشیاخودرو مشهد.

چندی پیش شرکت پرشیاخودرو از نسل جدید ب.ام.و سری 7 در ایران پرده برداری کرد و اکنون به تازگی شاهد معرفی این خودروی مدرن آلمانی در نمایندگی مشهد بودیم. نمایندگی شماره 8 پرشیاخودرو واقع در شهر مشهد در تاریخ 30 دی ماه از نسل ششم سری 7 در حضور مهمانان خود رونمایی کرد.

1396/4/31

اولین محموله سری 7 توسط پرشیاخودرو وارد کشور شد.

شرکت پرشیاخودرو در اوایل دی ماه نسل جدید ب.ام.و سری 7 را به صورت رسمی وارد ویترین محصولات خود کرد تا جای خالی کلاس سدان های بزرگ را در بازار کشور پر کند. اینک نخستین محموله از ب.ام.و سری 7 وارد کشور شده که پس از طی مراحل آماده‌سازی و PDI به‌زودی تحویل مشتریان خواهد شد.

1396/4/31

جشن تولد همزمان ب.ام.و سری ۲، سری ۶ و M3 در پرشیاخودرو.

پرشیاخودرو همیشه در زمینه برگزاری تورها و گردهمایی‌های خودروهای ب.ام.و حضور فعالی داشته و در همین راستا این شرکت طی مراسمی در روز جمعه، 8 بهمن‌ماه، 50 سالگی ب.ام.و سری 2، 40 سالگی ب.ام.و سری 6 و 30 سالگی ب.ام.و M3 را جشن  گرفت.

1396/4/31

برنده مسابقه عکس های قدیمی ب.ام.و در ایران.

در جریان مراسم سالگرد سری 2، سری 6 و M3، پس از تقدیر از مالکان با سابقه خودرو های مورد نظر، به برنده مسابقه عکس های قدیمی و خاطره انگیر ب.ام.و در ایران نیز جایزه اهدا گردید. برنده مسابقه مالک یک دستگاه سری 3 نسل اول بوده که همچنان خودروی مورد نظر را در پارکینگ خود نگهداری می کند.

1396/4/31

ب.ام.و سری 1 وارد سبد محصولات پرشیاخودرو شد.

شرکت پرشیاخودرو ماه گذشته پس از عرضه سری 7 به عنوان بزرگترین و لوکس ترین محصول کمپانی ب.ام.و در ایران، اکنون سری 1 را به سبد محصولات خود افزوده است. قدمت این خودروی کوچک آلمانی به سال 2004 باز می گردد و اکنون نسل دوم آن وارد کشور شده است.

1396/4/31

فروش و خدمات پس از فروش پرشیاخودرو در شهر اهواز افتتاح شد.

شرکت پرشیاخودرو، روز به روز در حال گسترش فعالیت های خود بوده و در همین راستا در تاریخ 11 بهمن طی مراسمی هجدهمین نمایندگی فروش و دوازدهمین نمایندگی پس از فروش شرکت پرشیاخودرو در شهر اهواز افتتاح گردید.

1396/4/31

رونمایی از ب.ام.و سری 2 اکتیو تورر توسط پرشیاخودرو.

پرشیاخودرو پس از رونمایی نسل جدید سری 7 و واردات نسل جدید سری 1 به سبد محصولات خود در 2 ماه گذشته، این بار ب.ام.و سری 2 اکتیو تورر را در جریان نمایشگاه خودرو تهران در شهر آفتاب رونمایی کرد.

1396/4/31

پرشیاخودرو گران قیمت ترین غرفه نمایشگاه خودرو تهران سال 95.

در تاریخ 26 تا 30 بهمن ماه مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب میزبان بزرگترین رویداد خودرویی کشور بود. یکی از بزرگترین غرفه های این نمایشگاه شرکت شرکت پرشیاخودرو اختصاص داشت. ارزش خودروهای سواری قابل فروش پرشیاخودرو در مجموع به 3 میلیارد 404 میلیون تومان می رسید.

1396/4/31

آسمان هفتم پلاک ملی ایران را توسط پرشیاخودرو دریافت کرد.

پیش از این خبر هایی در زمینه پلاک شدن نسل جدید ب.ام.و سری 7 در ایران مطرح شد که شایعه ای بیش نبودند. اما اکنون در تاریخ 1 اسفند ماه شاهد دریافت اولین پلاک ملی از سوی نسل جدید ب.ام.و سری 7 در کشور بودیم که توسط شرکت پرشیاخودرو انجام شد.

1396/4/31

تحویل اولین محموله ب.ام.و سری 7 به مشتریان پرشیاخودرو.

در تاریخ یک اسفند ماه امسال اولین دستگاه از ب.ام.و سری 7 توسط پرشیاخودرو موفق به کسب پلاک ملی ایران شد. این خودروی مدرن آلمانی در تاریخ 9 دی ماه امسال توسط پرشیاخودرو در کشور رونمایی شد و اکنون پس از گذشت کمتر 2 ماه شاهد ورود آن به خیابان های کشور هستیم.

1396/4/31

پرشیاخودرو حامی جشنواره عیدانه بنیاد خیریه روشنای امید.

بنیاد خیریه روشنای امید ایرانیان که در زمینه کار های خیر خواهانه فعالیت می کند، جشنواره عیدانه خود را تحت عنوان خانه‌ای از نو بسازیم در اوایل اسفند ماه برگزار کرد. پرشیاخودرو که تا کنون مشارکت های زیادی در امور خیریه داشته، این بار نیز به عنوان یکی از اسپانسر های اصلی این جشواره حاضر شد.

1396/4/31

صبحانه به طعم پرشیاخودرو در اصفهان.

مشتری مداری یکی از اصول کاری شرکت پرشیاخودرو بوده که مربوط به تمام نمایندگان خانواده بزرگ این شرکت می باشد. نمایندگی اصفهان در راستای اصل مشتری مداری، طی اقدامی جالب در کنار عرضه روغن موتور رایگان در روز های جمعه، بوفه رایگان صبحانه نیز به مشتریان خود ارائه می نماید.

1396/4/31

اولین کتاب جامع ب.ام.و به زبان فارسی در جهان.

در تاریخ 17 اسفند ماه همزمان با سالگرد 101 سالگی تاسیس کمپانی ب.ام.و، شاهد رونمایی از اولین و جامع ترین کتاب فارسی زبان ب.ام.و در شرکت پرشیاخودرو بودیم. این کتاب به قلم امیرمحمد شیرعلیوند تالیف شده و باید آن را در نوع خود بی نظیر دانشت.

1396/4/31

جشن پایان سال پرشیاخودرو با همکاری در امور خیریه.

در تاریخ 20 اسفند ماه، هتل اسپیناس پالاس تهران میزبان جشن همدلی پرشیاخودرو بود. در این جشن که همزمان با مراسم پایان سال همکاران شرکت پرشیاخودرو برگزار گردید، شاهد حضور کارمندان این شرکت و مهمانان ویژه و مسئولین بنیاد خیریه روشنای امید ایرانیان و کمیته امداد امام خمینی (ره) بودیم.

1396/4/31

ارائه خدمات به ب.ام.و سواران در سطح جهانی.

شرکت پرشیاخودرو بیش از یک دهه است که در تلاشی مستمر سعی در ارتقاء و بهبود کیفیت خدمات به مشتریان ارزشمند خود داشته و در این راستا دست از تحقیق و به روز رسانی برنداشته است. این فعالیت ها که دامنه آن وسیع می باشد هماهنگ با نمایندگان موفق ب.ام.و در کشورهای دیگر است.

1396/4/31

اقدام جدید نمایندگی پرشیاخودرو اصفهان در راستای مشتری مداری.

نمایندگی اصفهان پرشیاخودرو یک مینی سوئیت مجهز به خدمات اقامتی برای مشتریانی که برای تعمیر خودروی خود به این نمایندگی مراجعه کرده اند و بیش از دو ساعت را در انتظار دریافت خودرو خود باشند اختصاص داده است تا قدم مثبت دیگری در افزایش رضایتمندی مشتری برداشته باشد.

1396/4/31

نشست نمایندگان پرشیاخودرو در بهار سال 96.

دفتر مرکزی پرشیاخودرو در تاریخ 19 اردیبهشت میزبان نمایندگان خود بود تا ابتدا گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در سال گذشته ارائه گردد تا تمام نمایندگان در جریان روند فعالیت ها و نقاط قوت و فرصت ها و تهدیدها قرار گیرند، همچنین برنامه آتی شرکت و اهداف شرح داده شود.

1396/4/31

پرشیاخودرو حامی جشن 110 سالگی مدرسه آلمان در ایران.

مدرسه سفارت آلمان در ایران یکی از قدیمی ترین و اصیل ترین مدارس کشور است که اکنون 110 سالگی خود را با حضور دانش آموزان و خانواده هایشان و همچنین برخی مهمانان ویژه برگزار نمود. این مراسم پرشکوه با حمایت پرشیاخودرو در تاریخ 5 خرداد سال 96 برگزار شد.

1396/4/31

نمایش خودرو های جدید پرشیاخودرو در سطح تهران.

نمایش خودرو (Car Show) بعنوان یکی رسانه مفید و اثربخش در جذب و ترغیب مشتریان به خرید می توان یاد کرد. در همین راستا شرکت پرشیاخودرو همواره از این رسانه مفید برای نمایش خودروهای جدید خود بهره برده و اکنون شاهد جدید ترین کارشو های این شرکت هستیم.

1396/4/31

حمایت پرشیاخودرو از همایش دانشکده دندانپزشکی کرمان.

نمایندگی شماره 10 پرشیاخودرو در شهر کرمان در راستای حمایت از جامعه فرهیختگان عرصه پزشکی، بعنوان حامی همایش سی امین سالگرد دانشکده دندانپزشکی استان کرمان در تاریخ 7 اردیبهشت 1396 حضور یافت.

1396/4/31

مشکل شماره‌گذاری ب.ام.و X3 و X4 رفع شد.

روز گذشته بالاخره پس از ماه ها انتظار، خبر های خوب و موثقی در خصوص رفع مشکل شماره‌گذاری خودروهای غیر آمریکایی ساخت آمریکا به دستمان رسید که گفته می شود پرشیاخودرو اصلی ترین بانی حل این مشکل است. بر این اساس مشکل شماره گذاری خودروهای X3 و X4 حل شد.

1396/4/31

مدل های جدید ب.ام.و در راه بازار ایران.

پرشیاخودرو به عنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش ب.ام.و در ایران اخیرا روز‌های پر خبری را سپری می کند. این شرکت از عرضه 4 خودروی X1، سری 7، سری 1 پنج درب و سری 2 اکتیو تورر در سال گذشته، سال جاری را با خبر های بیشتر همچون رفع مشکل X3 و X4 و ورود سری 5 آغاز کرده است.

1396/4/31

جشن تولد 4 سالگی پرشیاخودرو شیراز.

خانواده بزرگ پرشیاخودرو با بیش از یک دهه قدمت در 3 سال اخیر مسیر رشد با پشتکار طی کرده و بی شک نمایندگان محترم آن نقش مهم و درخشانی در این مسیر تعالی داشته اند. نمایندگی شیراز در این ماه چهارمین سالگرد فعالیت خود را جشن گرفت.

1396/4/31

سفره افطار پرشیاخودرو در ماه عبادت.

شرکت پرشیاخودرو به روال یک رسم دیرینه، هر سال در ماه مبارک رمضان در مراسمی صمیمی میزبان کارکنان شریف خود می باشد. امسال نیز همچون سالهای پیشین، با دستور مدیریت سازمان و همت واحد منابع انسانی و بازاریابی، مراسم افطار کارکنان در هتل اسپیناس برگزار شد.

1396/4/31

خدمات نمایندگی شریعتی در تمام ساعات شبانه روز.

پیش از این شاهد ارادئه خدمات 24 ساعته از سوی واحد امداد پرشیاخودرو با مرکزیت نمایندگی شریعتی بودیم. اکنون در جدید ترین اقدام این نمایندگی، می توان از خدمات پس از فروش 24 ساعته در نمایندگی شریعتی نیز بهره مند شد.

1396/4/31

آموزش تکنسین های پرشیاخودرو به دانش نوین سری 5.

با ورود نسل هفتم سری 5، تکنیسین های پرشیاخودرو برای به روز رسانی اطلاعات و فراگیری اطلاعات دقیق این خودرو به کشور عمان سفر کرده و دوره جامعی در مورد این خودرو را پشت سر گذاشتند. پس از آن فناوری این خودروی جدید به کارشناسان مربوطه از تمام نمایندگی ها، در تهران آموزش داده شد.

1396/4/31

ورود جدیدترین نسل ب.ام.و سری 5 به ایران توسط پرشیاخودرو.

در حال حاضر پرشیاخودرو سال جدید را با قدرت بیشتری نسبت به سال گذشته آغاز کرده و اولین خودروی جدید آن برای بازار خودرویی کشور، جدیدترین نسل ب.ام.و سری 5 می باشد. نسل هفتم و جدید سری 5 سدان آمده تا موفقیت نسل های پیشین خود را ادامه دهد.

1396/4/31

مراسم رونمایی نسل جدید سری 5 در تهران.

خودروی اصیلی چون 530i را نمی توان ساده انگاشت و لذا، تیم بازاریابی پرشیاخودرو، پس از یکماه تحقیق و برنامه ریزی، موفق شد تا در مراسمی پرشکوه و درخور نام ب.ام.و از قهرمان اصیل این کمپانی خوشنام و قدرتمند باوریایی، رونمایی نماید.